Zakończenie sezonu 2017

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Tak też i sezon 2017 musiał się kiedyś zakończyć, choć był to jeden z najbardziej udanych sezonów spadochronowych w Kazimierzu Bisk

upim. Wykonaliśmy ogromną ilość skoków w tandemie oraz skoków ze Studentami AFF. Egzaminowaliśmy dziesiątki nowych sk

oczków samodzielnych, a oprócz tego – doskonale bawiliśmy się w powietrzu przy każdym jednym skoku.

Niezależnie od tego, czy to skok w tandemie z instruktorem, czy skok w kursie AFF, czy też może samodzielny skok rozwijający sportowo – każdy ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Bo każdy z nich rozwija nasz ukochany sport i sprawia, że spadochroniarstwo z każdym rokiem zyskuje na popularności. Nasi Pasażerowie opowiadają znajomym o swoim spełnionym marzeniu i wielokrotnie słyszymy na lotnisku, że Sky Camp został polecony przez znajomych. To naprawdę wspaniałe uczucie, wiedzieć ile spełniamy marzeń o skoku w

każdym sezonie!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że sezon był tak wspaniały. Naszym fantastycznym Instruktorom, Tandem Pilotom, Kamerzystom, Obsłudze Biura, Układaczom, Pilotom, Kierownikom Skoków i każdej osobie, która choć raz pojawiła się na lotnisku w Kazimierzu Biskupim. To właśnie dzięki Wam Sky Camo jest tym, czym jest. Drugim domem dla tak wielu osób!

Przed nami okres “uśpionej czujności spadochronowej”, czyli po prostu zima. Dla zainteresowanych – planujemy kilka terminów kursu układania spadochronów głównych, Dni Bezpieczeństwa (bliżej otwarcia sezonu), a także kilka sesji treningowych w tunelu aerodynamicznym. Kalendarz skoków (również tych w Jastarni) planujemy ogłosić w połowie lutego. Także bądźcie czujni!

Do zobaczenia!

Pamiętajcie też, że przez cały zimowy okres można zamawiać vouchery na skoki w tandemie z instruktorem (w Kazimierzu Biskupim i w Jastarni na Helu), które będą ważne przez cały sezon 2018.

  • Swoop Camp w sezonie 2018 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2018 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez