Wyjątkowy album od Saal Digital

Co roku mamy pewną tradycję związaną z zakończeniem sezonu. Zbieramy wszystkie najlepsze zdjęcia z 7 miesięcy intensywnego skakania i tworzymy z nich niesamowity album pełen ujęć, które nieraz zapierają dech w piersiach, czasem rozczulają, a czasem powodują parsknięcie śmiechem.

Taki album podsumowujący cały sezon jest zwykle dostępny do obejrzenia na naszej strefie spadochronowej w tzw. VIP roomie, czyli miejscu dla naszych Pasażerów Tandemowych, którzy mają czas przed skokiem, żeby przygotować się do podniebnej przygody. Albumy z 2015 i 2016 roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były szeroko komentowane przez naszych Pasażerów, a także samodzielnych skoczków, którzy odnajdywali się na kartach albumu.

W tym roku otrzymaliśmy piękny prezent od Saal Digital w postaci właśnie takiego albumu podsumowującego rok 2017. Wczoraj przyszła do nas przesyłka i… nie możemy oderwać wzroku! Przeglądamy, kartkujemy, wertujemy, zachwycamy się, wąchamy i raz jeszcze zamykamy i otwieramy album. 

Ale po kolei. Najpierw trzeba go było stworzyć, a do tego Saal Ditigal dostarcza oprogramowanie, które można zainstalować na domowym komputerze i w kilku prostych krokach stworzyć własną kreację albumu. Była cała masa przygotowanych szablonów gotowych do użycia, jednak my chcieliśmy zachować spójność stylistyczną z poprzednimi realizacjami, dlatego każdą stronę przygotowywaliśmy ręcznie od zera. Początkowo musieliśmy się rozeznać we wszystkich funkcjach kreatora, jednak po stworzeniu kilku stron było jasne co, jak i gdzie, a kolejne kilkadziesiąt stron było już bardzo proste do zaprojektowania. Stworzenie 50-stronicowego albumu zajęło nam w sumie godzinę pracy (choć fakt, że wszystkie zdjęcia i podpisy mieliśmy wcześniej przygotowane, mówimy więc o samej obróbce materiału).

Przesyłka przyszła niezwykle szybko, mieliśmy bowiem album w rękach po 3 dniach od zamówienia. Wow! To się nazywa tempo – szczególnie w okresie przedświątecznym! Wybraliśmy okładkę twardą, papier matowy i bez dodatkowych wykończeń ozdobnych. Kosztowo taki album w wydruku nie jest może najtańszy (cena, która pokazała się w edytorze to około 350 zł), jednak jest album zdecydowanie jest wart tej ceny. Jakość wydruku jest naprawdę niesamowita, kartki są grube, co dodaje poczucia szlachetności całego albumu, a ich szycie jest dokładne i trwałe – choć tu pewnie będziemy w stanie powiedzieć więcej za rok, po przekartkowaniu albumu przez tysiące osób na strefie spadochronowej!

Podsumowując – Saal Digital naprawdę stanął na wysokości zadania i zrealizował zamówienie bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze w naprawdę fantastycznej jakości. Z przyjemnością polecamy tę drukarnię, jeśli zależy Wam na czymś z górnej półki, nie zaś na najtańszym możliwym wydruku sieciowym.

PO-LE-CA-MY!

 

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez