Wyjątkowo skwarny weekend – czas się przewietrzyć!

W ostatni weekend na ziemi było potwornie gorąco. Szczególnie upał dał się we znaki tym, którzy cały dzień spędzili w kombinezonach, nie wspominając już o kilkunastokilogramowych sprzętach na plecach. Kaski z pewnością też nie ułatwiały zadania przetrwania, dostania się do samolotu, a następnie na 4000 metrów.

Ale udało się. I to nie raz, tylko 756 razy, ponieważ mimo skwartu, dokładnie tyle skoków wykonaliśmy przez ostatni weekend. Naprawdę – jest się czym pochwalić, bo w tych warunkach pogodowych łatwo nie było. Ale nie ma co narzekać, ostatecznie nadrabiamy zaległości z początku sezonu, który spędziliśmy na podziwianiu kwietniowego śniegu.

Warto też wspomnieć, że na naszej strefie przez weekend blisko 100 osób skoczyło pierwszy raz w życiu w tandemie, zachwycając nas jak zawsze swoją energią, radością i entuzjazmem. Z kolei 12 nowych odważnych dołączyło do grona studentów AFF. Przed nimi zadania, ćwiczenia, testy oraz skoki szkolne. Powodzenia!

Kolejne weekendy przed nami, dobijamy właśnie do środka sezonu. Wykorzystajmy to pół, które jeszcze mamy, bo zimą będziemy narzekać, że było mało!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez