Wspaniały start sezonu 2017!

DSC_4849 copy

Pogoda na początku sezonu nie rozpieszcza. Tak już jest z wiosną w Polsce. Niemniej jednak nigdy nie jest nudno, bo każdy kawałek słońca udaje nam się pięknie wykorzystać!

W pierwsze dwa weekendy sezonu udało nam się skończyć z okazji rocznicy ślubu, byliśmy też świadkami zaręczyn, a także gościliśmy grupę z wieczoru panieńskiego oraz grupę z wieczoru kawalerskiego (nie, to nie para!). Było kolorowo, wesoło, emocjonalnie i ekstremalnie!

Bawiliśmy się fantastycznie, a każdy skok był pełen wrażeń. Cieszymy się za każdym razem widząc rozjaśnione uśmiechem twarze naszych pasażerów! Każdy taki skok dodaje nam mnóstwo energii do działania. Dziękujemy za zaufanie!

Dodatkowo mamy rekordową liczbę studentów AFF, już na pierwszy termin zapisało się 12 osób, a na kolejne terminy 8 i 7 osób. Pogoda nie zawsze pozwala nam skakać ze studentami AFF, ale cierpliwie czekamy na mniej wietrzne warunki i dobrą widoczność lotniska. Tymczasem studenci uczą się na ziemi jak prawidłowo przeprowadzać procedurę bezpieczeństwa, jak rozpoznawać poszczególne sytuacje awaryjne oraz, jak zrobić idealny wyskok z samolotu. Ponadto ćwiczymy budowanie rundy na makietach mapy lotniska i … obserwujemy wspólnie skaczących skoczków z większym doświadczeniem.

Chcesz skoczyć w tandemie? Zarezerwuj termin: 

button_zarezerwuj-termin

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez