Swoop Camp w sezonie 2019

10496214_801535416544392_3995068675200372454_o mini

Kurs pilotażu czaszy to wydarzenie skierowane zarówno do początkujących skoczków po AFF, którzy chcą się poczuć pewniej pod czaszą (nie jak ofiara spadochronu, lecz jak jego pilot – jak mawia Brian Germain), jak również do osób bardziej zaawansowanych, uczących się swoopować. W związku z tym, że każde lądowanie jest filmowane i następnie szczegółowo omawiane na wspólnym debriefingu, niezależnie od poziomu wyszkolenia skoczka, każdy może wziąć udział w kursie.

Czasy, w których spadochron służył jedynie do bezpiecznego dotarcia do ziemi po etapie swobodnego spadania powoli odchodzą do lamusa. Mając do dyspozycji technologie, które zaopatrują nas w sprzęt spadochronowy najwyższej jakości, można pozwolić sobie na odrobinę kreatywności w powietrzu – lecz by to osiągnąć, trzeba w pierwszej kolejności poznać zachowania czaszy w powietrzu, zasady aerodynamiki, reguły budowania rundy i bezpiecznego podchodzenia do lądowania – a następnie przećwiczyć to wszystko w praktyce.

Kurs poprowadzi Sebastian Dratwa, członek polskiej Kadry Narodowej w Canopy Pilotingu, reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata w Dubaju (2012). Srebrny medalista w kategorii Freestyle na zawodach DIPC w Dubaju 2013 roku. Szczegółowe informacje o trenerze można uzyskać tutaj.
Cena: 600 zł za coaching i teorię + 95 zł za skok niski z filmowaniem.

Cena obejmuje:

> 10 skoków niskich (z 2000 metrów) z wysokim otwarciem
> Zajęcia teoretyczne
> Briefing przed każdym skokiem i zaplanowanie zadań
> Debriefing po każdym skoku i omówienie lądowań z każdym studentem po kolei
> Filmowanie wszystkich lądowań i możliwość przegrania materiału po kursie

Zapisz się na Swoop Camp.

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez