Spraw bliskiej osobie prezent – voucher na skok spadochronowy

Chcesz, by Twój bliski miał okazję przeżyć absolutnie niezapomniane chwile? Wręczając mu voucher na skok spadochronowy nie tylko gwarantujesz obdarowanemu doskonałą przygodę, ale sam na zawsze zapisujesz się w jego pamięci! Jeżeli naprawdę Ci na kimś zależy, na pewno zamiast wręczania mu nudnego zegarka czy skarpetek, wolisz postawić na prezent, który zrobi na nim naprawdę duże wrażenie!

Nasza firma sprawia, że skok ze spadochronem jako prezent staje się coraz bardziej popularny. Wszystko dlatego, że wykupienie tego typu podarunku jest dziecinnie proste – dostajesz od nas voucher, opłacasz go, a następnie wręczasz bliskiej osobie, która samodzielnie rezerwuje termin, kiedy chciałaby zrealizować kupon.

Sky Camp znajduje się na lotnisku w Kazimierzu Biskupim, który zlokalizowany jest ok. 1h drogi z Poznania. Nasza kadra posiada wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, a wykupiony jako prezent skok ze spadochronem odbywa się z nowego, wyprodukowanego w 2016 roku, samolotu. Dzięki temu cała inicjatywa jest w pełni bezpieczna. Dostarczyliśmy już wielu żądnym przygód osobom świetnej rozrywki, której na pewno nie zapomną przez całe swoje życie! Już teraz zamów u nas voucher i zaskocz przyjaciela lub inną bliską osobę!

Wypełniasz formularz
zamówienia

Na podany e-mail natychmiast
wysyłamy voucher
nie czekając na wpłatę

Voucher drukujesz i wraz z
wygenerowanym kodem
wręczasz obdarowanej osobie

Voucher należy opłacić
najpóźniej w ciągu 14 dni
od daty zamówienia

 

Osoba obdarowywana może
sama zarezerwować sobie termin
skoku – zadbaj tylko, aby voucher
był wcześniej opłacony.

 

 

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez