Sprezentuj skok w tandemie na Święta!

Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent na Święta będzie najlepszy dla Waszych bliskich… to my nie mamy wątpliwości!

Skok w tandemie, to niesamowite przeżycie, rewelacyjny i oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na zawsze. To nie jest kolejna para skarpet, czy krawat zakładany raz na rok. To coś takiego, co ukochana osoba będzie pamiętać do końca życia, emocje, których nie sposób opisać. Czy nie o to chodzi w Świętach, by zaskakiwać i dzielić się sercem?

Teraz w dodatku mamy wyjątkową promocję. Aby nie obciążać grudniowego budżetu, za vouchery zamówione do 24.12.2017 można zapłacić dopiero do końca stycznia. Dzięki temu macie do dyspozycji fantastyczny prezent, który nie obciąży Was w tym miesiącu. Ulga, prawda? Tym bardziej, że jeśli voucher nie spodoba się obdarowanej osobie tak, jak się tego spodziewacie – wystarczy go nie opłacać, a na koniec stycznia anuluje się sam.

Jak to działa? 

Prezent w postaci skoku w tandemie, to elegancki i pięknie wykonany voucher, który można dodatkowo zapakować i wsunąć pod choinkę w tym pięknym dniu, który nastąpi już za 3 tygodnie! Voucher otrzymać można na dwa sposoby: albo elektronicznie, albo pocztą.

W przypadku wyboru vouchera elektronicznego, na Wasz adres mailowy przychodzi potwierdzenie zamówienia wraz z kodem zabezpieczającym voucher (jest on unikalny, przypisany tylko do tego vouchera) oraz z linkami do pobrania plików w wysokiej rozdzielczości, które pozwolą na samodzielny wydruk w dowolnym formacie.

Jeśli nie macie ochoty na samodzielne drukowanie, można wybrać (bez dodatkowych opłat!) voucher tradycyjny, który wysyłamy do Was pocztą. Ale nie zapomnijcie podać nam adresu do wysyłki! Wtedy voucher wysyłamy do Was Pocztą Polską (listem poleconym), więc powinien być u Was w ciągu 2-3 dni. Niemniej jednak, jeśli decydujecie się na tę formę, pamiętajcie, że mamy okres przedświąteczny i PP może mieć opóźnienia. W takiej sytuacji, zawsze pozostaje jeszcze opcja samodzielnego wydruku, ponieważ mimo wyboru wersji tradycyjnej i tak w potwierdzeniu mailowym znajdziecie linki z plikami.

Co potem? 

Osoba, która została przez Was obdarowana takim voucherem może go wykorzystać przez cały sezon 2018. Szczegółowy kalendarz skoków dostępny będzie na naszej stronie w połowie lutego 2018, łącznie z terminami wyjazdów do Jastarni. Już wtedy można rezerwować konkretne terminy, a my 2-3 dni przed skokiem kontaktujemy się, żeby umówić się już na konkretną godzinę.

 

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez