Słoneczny początek sezonu 2018

Takiej pogody to dawno nie mieliśmy w kwietniu i w maju. Co roku początek sezonu charakteryzuje się zmienną pogodą, odwoływaniem części dni skocznych i tak dalej. Ale 2018 rok jest inny i przyszykował dla nas słoneczną, letnią pogodę. Nie ma co owijać w bawełnę – lato przyszło do nas w kwietniu!

Od połowy kwietnia skaczemy w każdy weekend i co raz więcej osób spełnia z nami swoje marzenia o lataniu. Ale naprawdę wyjątkowy wieczór mieliśmy w ostatnią sobotę, kiedy to Mariusz postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w tak niesamowitym i elektryzującym kontekście.

Po wylądowaniu wyciąga pierścionek, klęka… i za chwilę widzimy, jak wybranka jego serca rzuca mu się na szyję ze łzami w oczach i uśmiechem na twarzy! Wtedy – cała ekipa Sky Camp wbiega na miejsce lądowania z szampanem, kwiatami i kieliszkami. Emocji było niesłychanie dużo! Love is in the air!

Pełną relację można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku. Zobacz wszystkie zdjęcia Karoliny Chwiałkowskiej. ?

Ostatnie tygodnie upłynęły nam na intensywnych skokach w tandemie z instruktorem, ale również 5 kolejnych osób zdało u nas kurs AFF i zostali już samodzielnymi skoczkami. Szkolenie organizujemy co tydzień i właściwie za każdym razem mamy solidną grupę od 5 do 8 osób. Jesteśmy zachwyceni tym, jak nasz sport rośnie w siłę i jest coraz bardziej popularny! ☀️

W najbliższym czasie szykujemy się do kursu pilotażu czaszy (Swoop Camp) oraz do pierwszego wyjazdu do Jastarni na Hel. Tam dopiero skoki z 4000 metrów mają zupełnie inny wymiar! ?

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez