Sky Camp Silesia – podbój południa

Logo_SkyCamp_Silesia

Jako że Sky Camp, a od zeszłego roku również Sky Camp Baltic, dostarczają nam niezmiennie mnóstwo radości i satysfakcji, zależało nam od początku na tym, by się możliwie jak najintensywniej rozwijać. Zauważyliśmy również, że południe Polski, zwłaszcza rejon śląski był dotychczas nieco zaniedbany jeśli chodzi o skoki spadochronowe – tak tandemowe, jak i szkolenia AFF, czy też po prostu skoki sportowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska spadochronowego postanowiliśmy otworzyć Sky Camp Silesia – strefę spadochronową przy aeroklubie gliwickim. Nowa strefa spadochronowa będzie działała regularnie, w każdy weekend. Skoki tandemowe odbywać się będą już od pierwszego weekendu, a już niebawem również prowadzić będziemy szkolenia AFF dla skoczków chcących rozpocząć swoją przygodę ze spadochroniarstwem.

Otwarcie już w weekend 10-11 sierpnia!

Szczegóły – cennik i informacje o wypożyczalni – już wkrótce!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez