Sky Camp Mistrzem Polski

Nasza drużyna  UN4GIVEN Sky Camp obroniła tytuł Mistrza Polski w Akrobacji Zespołowej (Formation Skydiving) 4-way bijąc przy okazji swój rekord w ilości punktów zdobytych na zawodach (125 pkt na 10 kolejek). Zawody odbyły się w dniach 1-2 października na lotnisku Aeroklubu Warszawskiego w Chrcynnie.

Drugie miejsce zdobyła drużyna z krzesińskiego Ośrodka Szkolenia Wysokościowo-Ratowniczego i Spadochronowego SP– OSWRiS/WKS Skrzydło 1 (Piotr Błażewicz, Rafał Filus, Maciej Lamentowicz, Tomasz Rapita i Piotr Kut), który zgromadził 91 punktów. Miejsce trzecie przypadło reprezentacji gospodarzy – Aeroklubu Warszawskiego – Sky4Four (Michał Barański, Anna Dzido, Zbigniew Kordzikowski, Arkadiusz Szczebiot oraz Arkadiusz Wantoła), która uzyskała 74 punkty.

Skład Mistrzowskiego zespołu (alfabetycznie):

  1. BARTŁOMOWICZ Andrzej (kamerzysta)
  2. DRATWA Sebastian (Outside Center)
  3. FILIPOWSKI Dariusz (Tail)
  4. NOWAKOWSKI Marek (Inside Center)
  5. STAŚKIEWICZ Bartosz (Point)

Więcej można przeczytać na portalu LoniczaPolska.pl
http://lotniczapolska.pl/Un4given-Skycamp-pl-ponownie-zwycieza-w-Mistrzostwach-Polski-FS-4,31023

 

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez