Skoki w tandemie

Zapraszając Cię na skok w tandemie, chcemy dostarczyć Ci pozytywnych emocji, które towarzyszyć będą Ci jeszcze przez długi czas, a może i do końca życia. Wzbijamy się na wysokość 4000 metrów i… cieszymy się wolnością, którą daje najpierw swobodne spadanie, a potem delikatne opadanie w kierunku ziemi już z otwartym spadochronem.

Skoki w tandemie to niepowtarzalna szansa dla tych, którzy poszukują ekstremalnych przeżyć i pragną sprawdzić „jak to jest”. A jest, bez wątpienia, niesamowicie! Adrenalina jaką wyzwala skok tandemowy, niesamowita prędkość i fenomenalny widok na ziemię z 4000 metrów to coś, dla czego warto zdobyć się na odwagę.

Wraz z wykwalifikowanym instruktorem i przy użyciu specjalistycznego sprzętu będziesz czuć się cały czas bezpiecznie i zyskasz szansę na doskonałą zabawę – przez te kilka niezapomnianych minut, w trakcie których będziesz w powietrzu…

WITAJ NA POKŁADZIE!
Witamy na strefie spadochronowej SKY CAMP! Twoje podniebne doświadczenie rozpoczniemy właśnie tutaj – w brifingroomie, gdzie zostaniesz ubrany w kombinezon oraz uprząż, a także będziesz mógł powiedzieć kilka słów do kamery. Doświadczony instruktor – tandem pilot opowie jak będzie wyglądał Twój skok i odpowie na wszystkie pytania.
PROSZĘ ZAJĄĆ MIEJSCA!
Na wysokość 4.000 m zabierze Cię szybki i wygodny samolot PAC 750XSTOL. Lot na 4.000 m trwa ok. 10-12 min. Przez ten czas możesz delektować się wspaniałymi widokami za oknem. Na wysokości 2.000-3.000 m Twój instruktor połączy Wasze uprzęże – od tego momentu będziecie gotowi do skoku!
CZAS NA… SKOK I LOT!
Kiedy drzwi się otworzą, przesuniemy się do wyjścia i… Twoje zmysły oszaleją! zaczynamy prawie minutowy lot z zamkniętym spadochronem z prędkością 200 km/h! wykorzystaj każdą sekundę tego skoku, poczuj adrenalinę we krwi, baw się na całego! Nad bezpieczeństwem skoku czuwa doświadczony instruktor, a Ty czerp wszystkimi zmysłami to co dzieje się wokół! Na wysokości ok. 1500 m Twój instruktor otworzy spadochron, a Ty stajesz przed niepowtarzalną okazją osobistego sterowania czaszą!
MIĘKKIE LĄDOWANIE!
Przed samym lądowaniem instruktor poprosi Cię o podniesienie nóg do góry tak, żeby lądowanie było bardzo miękkie i bezpieczne!
A POTEM… NIESPODZIANKA!
Podziel się swoją radością z innymi – uwierz w to, co właśnie zrobiłeś – skoczyłeś z działającego samolotu z wysokości 4.000 metrów – teraz już rozumiesz, dlaczego jest to zupełnie wyjątkowe uczucie i dlaczego tak trudno słowami opisać to tym, którzy jeszcze nie skoczyli. Twój Tandem Pilot wręczy Ci dyplom!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez