Sierpniowa Jastarnia pełna słońca!

Po raz piąty w tym roku organizujemy skoki w Jastarni. Fantastyczne widoki Helu z 4000 metrów pozostają na długo w pamięci tak osobom skaczącym pierwszy raz w tandemie, jak i wytrawnym skoczkom mającym tysiące skoków. To nasz “polski Dubaj”!

Od samego początku pogoda jest fantastyczna. Krótki przestój pogodowy w czwartek nie zespół nikomu humoru, a cierpliwość opłaciła się, ponieważ skakaliśmy aż do pięknego zachodu słońca. Spektakularne widoki, skoki na plażę – to wszystko było i jest nadal (jeszcze dziś cały dzień) udziałem ponad 40 skoczków! Wielu z nich niedawno dopiero spełniła warunki, by skakać samodzielnie w Jastarni (100 skoków i Świadectwo Kwalifikacji) – gratulujemy między innymi Marcinowi, którego radość z helskich skoków była przeogromna!

Niebawem czeka nas też ostatnia sesja Sky Camp Baltic (2-6 września 2013) – kto jeszcze nie był, niech koniecznie rezerwuje czas. Spotykamy się na miejscu!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez