Sezon się rozkręca, pogoda klaruje!

bonus

Wreszcie trochę słońca przez dłużej niż 2 dni z rzędu! Fantastyczna pogoda klaruje się na najbliższy weekend. Nie możemy doczekać się skoków z naszego pięknego nowego PACa. Zaledwie rok ma nasza kruszyna, a pracuje bardzo ciężko kursując góra dół ze skoczkami zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Pierwszy student AFF skończył już kurs. Paweł, jesteśmy z Ciebie dumni! Zaledwie parę skoków wystarczyło, żeby złapać podstawy i usamodzielnić się jako skoczek. Teraz już możesz skakać sam, a co za tym idzie – odkrywać wszystkie nowe rzeczy, które daje spadochroniarstwo i skydiving! A tyle tego jest!

Oprócz tego skaczemy również w formacjach, wertykalnie, w wingsuitach oraz wszystkie kosmiczne ekstrawagancje, jakie naszym skoczkom przychodzą do głowy. Wszystko z głową i bezpiecznie, ale zabawy jest jak zwykle sporo!

Nasi pasażerowie tandemowi również nie mogą narzekać. Dragon, Kermit, Jarek i Baybus skaczą non stop z bohaterami, którzy chcą poczuć jak to jest LATAĆ! Grzesiu, Jendzaj i Kuba regularnie nagrywają wszystkie dokonania i wyczyny, wszystkie głupie miny, wysyłane buziaki, okrzyki przerażenia i zachwytu. Tak – to są naprawdę niezapomniane chwile!

Chcesz skoczyć w tandemie? Zrób bezpłatną rezerwację już dzisiaj:

button_zarezerwuj-termin

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez