RW Camp z Robertem Chromym i Big Way Weekend w Sky Camp

Roberta Chromy nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany z tego, że jest w stanie dogadać się po polsku zarówno podczas briefingów, jak i podczas rozmowy przy obiedzie – zawojował Sky Camp swoją serdecznością i profesjonalizmem. Któż oprze się bowiem, gdy usłyszy “put your dupa higher!” albo “those things behind your dupa are legs, use them!“. Gromkie nawoływanie na briefing brzmiało “popier**ć na makietu!” – i tu również reakcja była zawsze błyskawiczna.

Przez 4 dni trenowały trzy zespoły 4-way oraz wielu skoczków samodzielnych, również zupełnie początkujących. Dzięki zaangażowaniu innych instruktorów naszej strefy oraz kamerzystów – wszystkich udało się skoczyć co najmniej 10 razy w trakcie kursu. Wielu początkującym skoczkom, którzy do tej pory nie skakali niczego większego niż 1 na 1, na koniec kursu udawało się stworzyć całkiem przyjemną czwóreczkę z dwoma punktami.

Jako zwieńczenie obecności Roberta w Sky Campie zorganizowaliśmy Big Way Weekend. Wszyscy byli mile widziani w formacjach – zarówno uczestnicy RW Campu, jak i wszyscy pozostali skoczkowie. Zrobiliśmy łącznie 11 wylotów formacyjnych, wszystkie pełne. Znalazły się wyzwania zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki w formacjach 3- i 4-osobowych, jak również formacje 16- i 17-osobowe.

Największa formacja, bo właśnie 17-osobowa została ułożona przez Roberta z okazji 1000. skoku Kingi, której gratulujemy i życzymy kolejnych “tysiaków”!

Robertowi bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez