Rozkręcamy się – jest coraz lepiej

Elementy układanki powoli tworzą piękną całość. Tu gdzie niedawno było przysłowiowe “ściernisko” mamy teraz sky-campowe San Fransico: infrastruktura funkcjonuje już na pełnych obrotach, jest gdzie spać, jest gdzie jeść, cały dzień słychać muzykę, a samolot kursuje góra-dół jak szalony. Strefa tętni życiem!

pilatus-5

Kalendarz nie kłamie – skaczemy od czwartku do niedzieli w każdym tygodniu. Od jutra zaczyna się u nas RW Camp Basic, czyli kurs relative’owy dla początkujących. Wszyscy Ci, ktorzy chcieliby w niedalekiej przyszłości zdawać egzamin na Świadectwo Kwalifikacji przypominamy, że skoki RW są również obowiązkowym ćwiczeniem do zaliczenia, dlatego też warto podszkolić się z tego tematu.
Ponadto 26 czerwca, w czwartek, przyjeżdża do nas Mahoo, aby “wyegzaminować” skoczków, którzy mają już odpowiednią liczbę skoków i czują się na siłach merytorycznie podejść do egzaminu na ŚK.

 

 

IMG_3145Ponadto otworzyliśmy zapisy na kurs Canopy Pilotingu z Brianem Germain, trenerem najlepszych swooperów na świecie, a także fantastycznym nauczycielem z indywidualnym podejściem do studenta. Campy odbywają się na początku lipca. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj. Zapisy standardowo u Marty.

Z kolei pod koniec czerwca (26-27.06) organizujemy 4-way Camp dla zaawansowanych. Zapraszamy wszystkie czwórki, które chciałyby potrenować pod okiem wielokrotnych Mistrzów Polski w zawodach czwórkowych – Dragona i Sebastiana.

1009872_610089565688979_1004401041_n

 

 

Również dziękujemy wszystkim klientom tandemowym, za Waszą obecność i to, że to właśnie z nami chcieliście dzielić ten wyjątkowy moment, jakim jest skok ze spadochronem. Pierwszy raz jest najważniejszy i na zawsze zostaje w pamięci, jesteśmy dumni, że wybraliście Sky Camp!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez