Pierwszy koty za płoty

Za nami pierwsze dni skoczne w nowej lokalizacji. Kazimierz Biskupi (lub, jak niektórzy zaczęli nazywać: Biskup Kazimierz), okazał się być lotniskiem bardzo przyjaznym, ze wspaniałą atmosferą i łatwą nawigacją z góry. Wiele osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 4 dni, również dzięki pomocy kolegów z Aeroklubu Konińskiego, którym jednocześnie bardzo dziękujemy!

Przez czwartek i piątek mieliśmy na lotnisku prawdziwy plac budowy – noszenie, wynoszenie, zamiastanie, przekopywanie, roznoszenie, czyszczenie… Pracy nie było końca, ale na szczęście mieliśmy całą armię naszych skoczków, którzy przyjechali, żeby pomóc nam w przygotowaniach. OGROMNE podziękowania dla Was! :)

IMG_2544

Potem się martwiliśmy, czy pilot z samolotem dotrą do nas na miejsce – ale i tym razem wszystko ułożyło się tak, jak powinno. Pilatus Porter, PC-6, znany w świecie skydiverskim jako Alien przybył razem z pilotem Martinem na pokładzie. Jest szybki, wygodny i bardzo szybko zjednał sobie sympatię naszych skoczków i instruktorów.

IMG_2621

IMG_5553

W sobotę i w niedzielę – oprócz dalszych prac wykończeniowych – skakaliśmy już tyle, na ile pozwoliła pogoda. W pierwszy dzień skoków zaliczyliśmy 4 bez wyłączania, więc tempo nadajemy od razu duże. Tych co jeszcze nie znają kalendarza, zapraszamy do zajrzenia tutaj. Zbieramy zapisy (pod adresem marta@skycamp.pl) na pierwszy Swoop Camp, który odbędzie się już pod koniec maja. Liczba miejsc mocno ograniczona, więc warto się pospieszyć!

 

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez