Pierwsza Jastarnia i cudowna pogoda!

Pogoda nas wyjątkowo rozpieszcza w tym roku! Słońce, ciepło, raczej bezwietrznie… Nic, tylko skakać! ✈️

A jak skakać, to najlepiej w Jastarni. Tam jest niesamowity, wakacyjny klimat, pełen endorfin, adrenaliny i przygody. W naszym kalendarzu zaplanowaliśmy 7 wyjazdów, każdy kilkudniowy. ? Pierwszy z nich już za nami – 31 maja i 1 czerwca byliśmy na Półwyspie Helskim i skakaliśmy non stop! Wspaniałe widoki, rewelacyjna pogoda i przejrzystość powietrza, a także wysokie temperatury dały złudzenie, że właściwie mamy środek lata. A może mamy? ?

Zobaczcie, jak pięknie wygląda Hel z 4000 metrów! Widać całą Zatokę Pucką, Bałtyk i Hel! Pośrodku półwyspu jest nasza ukochana Jastarnia!

fot. Kamil Stawicki // SNAFU

Jakby tego było mało, udało się również wykonać dwa wyloty na Mewią Rewę. Cóż to takiego? To wąska mierzeja, pasek piasku na samym środku Zatoki Puckiej, przez który co roku wędruje Marsz Śledzia. W tym roku poziom wody jest wyjątkowo niski, więc Mewia Rewa ma około 25 metrów szerokości, a co za tym idzie, jest niezwykle łatwa do wylądowania. Skoków tandemowych niestety tam nie odważymy się zrobić, ale samodzielni skoczkowie mogą tam skakać bez żadnych dodatkowych ograniczeń i limitów (obowiązuje zatem podstawowy limit: 100 skoków i Świadectwo Kwalifikacji lub równoważna licencja).

A tak wygląda Mewia Rewa z góry!

fot. Kamil Stawicki // SNAFU

Kolejny termin Jastarni już 18-20 czerwca (poniedziałek-środa), więc jeśli planujecie jakiś wypad nad morze, to warto się zsynchronizować i skoczyć razem w Jastarni! Zobaczcie sami, jak pięknie tam jest!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez