Otwarcie Sky Camp Silesia: ruchliwy weekend na obu strefach

Ten weekend był dla nas wyjątkowy! 10 sierpnia otworzyliśmy drugą “pełnoetatową” strefę zrzutu w Gliwicach – Sky Camp Silesia. Jesteśmy przede wszystkim zachwyceni frekwencją oraz ilością ciepłych i entuzjastycznych komentarzy, jakie mieliśmy okazję usłyszeć pod koniec niedzieli. To dobry start, choć wiemy, że jeszcze sporo pracy przed nami. Strefa w Gliwicach będzie się teraz intensywnie rozwijać realizując możliwie jak najwięcej wylotów w każdy weekendowy dzień i nie tylko.

W Gliwicach można zarówno skakać w tandemie, jak i wykonywać skoki szkolne AFF czy też skoki samodzielne po jego ukończeniu. Lotnisko nie jest bardzo trudne ani wymagające, choć z pewnością stanowi większe wyzwanie niż bezkresne Bednary. Poza tym zapewniamy pełną infrastrukturę na miejscu: sanitariaty, układalnia, sprawny manifest, grill w porze obiadowej i wiele innych atrakcji.

W ostatni weekend zrobiliśmy łącznie 21 wylotów (4 w sobotę ze względu na kiepską pogodę oraz 17 w niedzielę).

Tymczasem – wcale nie zwalniamy tempa w Bednarach. 13 nowych osób zasiliło szeregi naszych studentów AFF, a ponad 60 osób skoczyło w ten weekend pierwszy raz w tandemie. Co po niektórzy entuzjastycznie po wylądowaniu podeszli do manifestu załatwić rezerwację na szkolenie AFF na przyszły tydzień!

Warto również zaznaczyć, że od dziś do piątku odbywa się w Bednarach kurs akrobacji zespołowych RW prowadzony przez Roberta Chromy – jednego z najlepszych trenerów RW na świecie! Póki co pogoda nie rozpieszcza, ale nie poddajemy się i czekamy na błękit doszkalając się teoretycznie.

W najbliższy weekend zapraszamy wszystkich na Big Way Weekend, podczas którego planujemy 11 lotów formacyjnych w różnych konfiguracjach. Wszystkie formacje ustawia Robert! :)

Galeria Sky Camp Silesia:

Galeria Sky Camp Bednary:

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez