Omenaa Mensah wraz z FFC w Sky Camp

Kto posiada telewizor oraz czas, by go czasem włączyć na pewno zna Omenę Mensah! Szerzej znana z programów TVN (pogodowych oraz z “Tańca z Gwiazdami”, gdzie jej partnerem był Rafał Maserak) – dla znajomych: znana z niewyczerpanej energii, entuzjazmu i pozytywnej aury, jaką wokół siebie tworzy.

Dziś Omenaa wraz z ekipą Freefly Center (nowy tunel areodynamiczny w Lesznie) przyjechali do Sky Camp, by skoczyć z 4000 metrów. Działo się, pogoda kapryśnie raz pozwalała lecieć, zaraz zmieniała zdanie … ale udało się! Omenaa skoczyła – i to dwa razy!

IMG_3240mini

Tego dnia mieliśmy wspomniany wcześniej spektakl pogodowy – najpierw nieprawdopodobna ulewa, wręcz ściana lejącej się z nieba wody. Zaraz po niej, silne słońce, ponad 25 stopni, rześkie powietrze i … dwie tęcze, a jedna z podwójną sekwencją kolorów…!

DSCF0402mini

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez