O Nas

Sky Camp powstał w 2011 roku, jako inicjatywa stworzona z pasji do spadochroniarstwa. Chcemy dzielić się doświadczeniem i radością, jaką niosą ze sobą skoki z 4000 metrów. Skaczemy z samolotu typu PAC 750 XSTOL, który jest wygodnym, 17-osobowym samolotem, zupełnie nowym – jego data produkcji to maj 2016. Nowy samolot zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich na pokładzie.

Sky Camp zlokalizowany jest na lotnisku w Kazimierzu Biskupim, koło Konina, około godziny drogi z Poznania. Dysponujemy pełnym zapleczem infrastruktury (baza hotelowa, bar, sanitariaty, sale szkoleniowe).

Jesteśmy Certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF.

Ale Sky Camp to przede wszystkim ludzie – nasi skoczkowie, instruktorzy, tandem piloci, cała kadra, obsługa manifestu oraz wszyscy, którzy czują się częścią naszej społeczności.

   KERMITJarosław BilińskiBAYBKAgrzegorz-ciesielskiLUKASZCIECHAN   KONWENCIKJENDZAJMARTA

    • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
    • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

    Kalendarz imprez