Nowy kalendarz skoków na sezon 2018

Udostępniliśmy już nowy kalendarz skoków na sezon 2018. Jest on pełen skocznych dni, zarówno weekendów, jak i roboczych dni tygodnia. Tworząc kalendarz, zadbaliśmy o to, by każdy znalazł coś dla siebie!

Pasażerowie, którzy zamierzają pierwszy (lub kolejny) raz skoczyć z nami w tandemie – w Kazimierzu lub nad morzem w Jastarni – mogą już rezerwować datę swojego skoku. Nad Helem mamy zaplanowanych aż 7 wyjazdów, więc każdy, kto zechce skoczyć w tym magicznym miejscu, znajdzie dla siebie dogodną datę. Niezależnie od tego, czy mają voucher, czy zarezerwować chcą skok bez vouchera, można to zrobić na Stronie Rezerwacji.

A jeśli kogoś interesuje kurs spadochronowy AFF, dostępne są też już wszystkie daty szkolenia rozpisane aż do października 2018. Standardowo szkolenie organizujemy co tydzień. Strona Zgłoszeniowa AFF jest przeznaczona również dla tych skoczków, którzy nie mają jeszcze Świadectwa Kwalifikacji i będą potrzebowali formalnego wznowienia (teoretycznego i praktycznego).

A w związku z tym, że jesteśmy Klubem Sportowym, szczególnie bogatą ofertę szkoleń uzupełniających i rozwijających kierujemy do samodzielnych skoczków (zarówno ze Świadectwem Kwalifikacji, jak i bez). Szereg różnego rodzaju szkoleń, wyjazdów, treningów prowadzonych przez najlepszych instruktorów w kraju.

W naszej ofercie znajduje się kultowa już pozycja, czyliSwoop Camp, który jest niczym innym, jak nauką pilotowania spadochronu. To szkolenie skierowane jest zarówno do początkujących skoczków, jak i zaawansowanych swooperów. Prowadzi je Sebastian Dratwa, którego doświadczenie i zdobyte medale mówią same za siebie. Równie znaną pozycją jest RW Camp prowadzony przez znanego wszystkim Dragona. Jest to szkolenie z latania w formacjach “płaskich”, do którego wymagane jest już pewne doświadczenie. Jest ono niezbędne, by latać bezpiecznie w większej grupie.

Dla amatorów nowych wyzwań mamy Wingsuit Camp, który poprowadzi Bartek Kankowski, czyli propozycję szkolenia dla skoczków mających już minimum 200 skoków. Mogą oni przejść najpierw szkolenie teoretyczne, a później w kilku skokach nauczyć się latania w kombinezonie typu Wingsuit. To idealny wstęp do dalszych przygód, coraz popularniejszych skoków B.A.S.E. wingsuit.

W zeszłym sezonie rozpoczęliśmy również cykl szkoleń latania w kącie Track Camp, który prowadzi Łukasz Hahn. Ale oprócz tego w tym sezonie startujemy jeszcze dodatkowo z dwiema nowymi pozycjami freefly’owymi: Head Up Formation Intro (HUFI), które jest wstępem do latania w większej formacji w pozycji wertykalnej, tzw. sitfly. Ten kurs poprowadzi Sergiu Staicu, podobnie jak “Hybrid Camp”, który będzie skupiał się na formacjach mieszanych, czyli “płasko-wertykalnych”.

Sezon zapowiada się naprawdę wyjątkowo, już nie możemy się doczekać setek, tysięcy skoków! Nasz PAC ma się świetnie, czekamy na wyszkolenie nowych pilotów i… jedziemy z tym!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez