Latamy na okrągło!

Lato w pełni, temperatury iście wakacyjne, a my latamy praktycznie na okrągło! Jeszcze w samym lipcu mieliśmy 17 dni skakania non stop dzień po dniu, a i teraz nie odpuszczamy. Co tydzień organizujemy dodatkowe kursy i szkolenia dla naszych skoczków, a w każdy taki dzień można również skoczyć w tandemie lub też kontynuować naukę w kursie AFF. Jak wiecie – w weekendy bywa bardzo tłocznie, dlatego też polecamy te śródtygodniowe dni na podniebny relaks. Przypominamy też o tandemowej promocji, w której skoki w tygodniu kosztują tylko 599 zł (nie dotyczy Jastarni).

fot. Bartosz Ratajczak

fot. Bartosz Ratajczak

W najbliższym czasie czekają nas kolejne intensywne dni, w których nie przestajemy skakać! Chętnych na dodatkowe kursy i atrakcje w sierpniu zapraszamy na:

Swoop Camp 4-5 sierpnia brak miejsc
Swoop Camp 7-8 sierpnia brak miejsc
RW Camp 7-8 sierpniazapisz się!
skoki nocne 9 sierpniazapisz się!
Robert Chromy RW Camp – 11-12 sierpniazapisz się!
Robert Chromy RW Camp – 13-14 sierpniazapisz się!
Swoop Camp 28-29 sierpnia brak miejsc

fot. Bartosz Ratajczak

fot. Bartosz Ratajczak

 

Oprócz tego – w tym sezonie czekają nas również 3 wyjazdy Jastarniowe:

31 lipca – 1 sierpnia (czwartek-piątek)
21-22 sierpnia (czwartek-piątek)
4-5 sierpnia (czwartek-piątek)

We wszystkie te dni będzie można skoczyć nad morzem, gdzie wspaniałe widoki uzupełniają gorącą adrenalinę i obłędny entuzjazm, który wiąże się z każdym skokiem. A tak nasze skoki widzi Kuba Konwent (KonwentPhotography):

SkyCampBaltic - the best

fot. KonwentPhotography

 

KPC_9703 copy copyrrrr

fot. KonwentPhotography

 

Zapraszamy na wspólne latanie, jest kolorowo, pięknie, intensywnie, ekstremalnie i bajecznie!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez