Kurs z Brianem pełną parą…

Bo oprócz tego, że jest gorąco i parno (co burze rozładowują regularnie raz dziennie około 16:00), Brian Germain przebywający obecnie w Sky Camp przekazuje swoją wiedzę i merytoryczne wskazówki ponad 20 osobom uczestniczącym w kursie, który podzieliliśmy na dwie grupy.

Pierwsza grupa miała zajęcia 1-2 lipca, druga zaczęła dziś i skończy jutro. 8 skoków niskich (z 2000 m.), a w każdym inne ćwiczenia do wykonania. Skoczkowie otwierają czasze zaraz po wyskoczeniu z samolotu, tak więc czasu na eksperymentowanie z czaszą jest mnóstwo.

Kiedy następuje moment przeciągnięcia?

Jak zachowuje się czasza sterowana tylnymi taśmami?

Co daje ściągnięcie slidera i poluzowanie taśmy piersiowej?

Jak wykonać idealne podejście do lądowania?

Jak zrobić idealną 270-tkę: na jakiej wysokości, z jaką prędkością?

Jak zaplanować podejście do lądowania by wylądować w dokładnie wybranym przez siebie punkcie o szerokości 1m x 1m?

Te i wiele innych pytań, wątpliwości i zagwozdek Brian wyjaśnia cierpliwie, pokazując wszystko na wykresach, rysunkach i filmach. Trzeba też powiedzieć, że Brian jest niesamowitym pedagogiem. Studenci chłoną wiedzę aż do zawrotu głowy ;)

A w ostatnim wylocie tego dnia Hiszpan i Ciastek świętowali swój setny skok! Chłopaki – idziecie jak burza!!! Gratulujemy!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez