Koniec sezonu i zmiany w cenniku

Sezon już za nami, było bardzo kolorowo i intensywnie. Każdy skoczny dzień był dla nas źródłem energii i motywacji do dalszego działania. Jesteśmy naprawdę zachwyceni nowym samolotem PAC 750 XSTOL, który fenomenalnie lata na 4000 metrów i pierwszorzędnie radzi sobie zarówno w Jastarni jak i w Kazimierzu Biskupim. Trzeba powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę!

Przez zimę nie odpuszczamy. Planujemy kilka terminów kursów z układania spadochronów, campy tunelowe (w tym legendarną Wigilię Sky Camp we Flyspocie), a także parę innych rzeczy. Szykujemy się do sezonu 2017 poczynając od listopada, mamy więc trochę czasu.

Uwaga – od 1 stycznia zmieniają się ceny skoków w Jastarni. Nowe ceny to 990 zł za skok oraz 1390 zł za skok z filmowaniem i zdjęciami. Jeśli chcecie skorzystać z obecnych cen, koniecznie kupcie voucher ważny na 2017 rok. Obecnie ich cena to 880 zł za sam skok oraz 1190 zł za skok z filmowaniem i zdjęciami. Ceny dla skoczków samodzielnych pozostają bez zmian.

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez