Nowy kalendarz skoków na 2015

11016817_916305428400723_2800498654709119494_o

Nowy rok, nowe wyzwania i nowe pomysły

Zima była dla nas czasem przemyśleń, chcielibyśmy bowiem w tym roku podejść inaczej do tematu rozwoju skoczków samodzielnych na naszej strefie. Po ukończeniu AFFa nieraz skoczek nie wie do końca czego ma się uczyć, w jaki sposób i do kogo zwrócić się o pomoc i radę.

Co nowego dla skoczków?

W tym sezonie będzie zatem znacznie więcej wydarzeń skierowanych zorientowanych na rozwój umiejętności w 3 podstawowych kategoriach: Canopy Piloting, Formation Skydiving, Freefly. Oprócz tego wprowadzamy do kalendarza również elementy rywalizacji nie tylko dla orłów przestworzy, a więc: Zawody CP dla wszystkich (początkujących i zaawansowanych) oraz Scramble – formuła rywalizacji znana na całym świecie, a w Polsce spopularyzowana przez tunel Flyspot.

Bądź na bieżąco

Ważna rzecz – jeśli chcecie mieć stały dostęp do kalendarza Sky Camp, dajcie nam znać – dodamy Was do naszego kalendarza Google i jeśli używacie podobnej aplikacji (również na komórkach), to wszystkie wydarzenia będą się tam Wam pokazywać.

A tymczasem przeklikajcie 2015 rok i dajcie znać, jak się Wam podoba:

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez