Jeden weekend przerwy…

W najbliższy weekend (21-22 lipca) w Kazimierzu NIE ODBĘDĄ się skoki spadochronowe. Powód jest bardzo prosty. Nasz samolot bierze udział w The World Games we Wrocławiu i będzie wyrzucał najlepszych skoczków spadochronowych na świecie w dyscyplinie Canopy Piloting.

Samolotem podczas eventu operują nasi dzielni piloci, czyli Sebastian Dratwa oraz Alex Ball. Jesteśmy dumni, że nasza piękna latająca maszyna ozdobi to wyjątkowe wydarzenie. Już po ostatnich dniach treningu, podczas których zawodnicy skakali z naszego samolotu – wiemy, że się podoba. Szybki, sprawny, piękny… czego skoczkowie mogą chcieć więcej?

Tym samym ważna wiadomość dla Studentów AFF, szkolenie spadochronowe również się w tym tygodniu nie odbywa. A cała nasza ekipa ma wolne – w pełni zasłużone po ostatnich intensywnych tygodniach latania. Zwłaszcza, że jeszcze drugie tyle przed nami!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez