Intensywny początek sezonu!

2015 rok rozpoczęliśmy w połowie kwietnia. Mija miesiąc, a my po pierwszych tygodniach tryskamy energią i entuzjazmem, który daje nam każdy skoczny dzień. Wiosna bywa wymagająca pogodowo, często pada i wieje silny wiatr – nie każdy dzień może być w związku z tym pełen skoków. Jednak skoki planowane są nadal w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę, a co za tym idzie zostawiamy sobie istotny bufor bezpieczeństwa i każdy kto chce poskakać (w tandemie lub samodzielnie) na pewno znajdzie na to czas i miejsce.

ComicBook-App3

Dopiero maj, ale my już się rozkręcamy. Pogoda coraz piękniejsza, słupki rtęci nieśmiało zaglądają do 20-stej kreski, a co za tym idzie … skakać będziemy jeszcze więcej! Tak jak skoki w weekend są oczywistością, tak w czwartki i piątki już mniej – dlatego też dla naszych skaczących – samodzielnie i w tandemie – ogłaszamy do końca maja promocję! Skoki w tandemie kosztują 599 zł (zamiast 700 zł), a skoki samodzielne 90 zł zamiast 100 zł. Promocja potrwa do końca maja, tak więc warto się spieszyć, by skoczyć po okazyjnej cenie.

Ponadto przygotowujemy się do sezonu letniego również pod kątem skoków nad morzem. Pierwszy wyjazd do Jastarni musieliśmy odwołać ze względów organizacyjnych, dlatego też pierwszy Sky Camp Balic odbędzie się 4-5 czerwca. Drodzy skoczkowie – pamiętajcie o konieczności rejestracji, jeśli jeszcze nie skakaliście z nami w zeszłym roku. Miejcie też ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty (ŚK i ubezpieczenie). Jeśli planujecie wyjazd na główny Baltic Boogie (6-10 lipca 2015) trzeba się koniecznie zarejestrować – prawdopodobnie niebawem będziemy musieli zamknąć rejestrację ze względu na liczbę chętnych przewyższającą “moce przerobowe” samolotu. Zarejestrować się można tutaj.

ComicBook-App1

 

 

Oprócz tego – jako pierwsza strefa spadochronowa w Polsce – tydzień temu uruchomiliśmy płatności PayU – największego w Polsce operatora płatności elektronicznych, dzięki któremu płatność za vouchery na skok są prostsze i przede wszystkim bezpieczne. Dokładnie tak jak skoki!

payu-platnosci

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez