Czas zacząć nowy sezon!

Czy Wy tak samo jak my nie możecie się doczekać nowego sezonu. Wraz z Wielkanocą wiosna chyba na stałe wróciła już do Polski, dlatego odkurzamy manifest, odkurzamy naszą układalnię, a także bar i wszystko, co potrzeba, by postawić Sky Camp na nogi po tej turbulentnej zimie.

My też nie możemy się już doczekać, kiedy wreszcie wzbijemy się w powietrze, dlatego też nie zwlekając publikujemy kalendarz skoków zaplanowanych na rok 2016. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie ponieważ mamy mnóstwo planów zarówno na skoki tandemowe, jak i na kursy AFF, a także mnóstwo różnych szkoleń uzupełniających takich jak szkolenia z pilotażu czaszy (swoop camp) czy z akrobacji zespołowej (RW). Jedno jest pewne, będzie tego dużo, dlatego już dziś warto zajrzeć do własnych kalendarzy i zaplanować urlopy w pracy.

Początek sezonu planujemy na weekend 16-17 kwietnia. Powinno być już wystarczająco ciepło by w pełnym komforcie wznieść się na 4000 metrów i skoczyć! WRESZCIE!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez