4-dniowe otwarcie sezonu – agenda

zdjęcie

Ostatnie dni były dla nas bardzo intensywne i pełne pracy. Przewozimy kosmodrom, domki i całą infrastrukturę naszej strefy na nowe miejsce. Busy kursują non stop (ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pakują, jeżdżą i rozpakowują oraz ponownie dla Michała Górskiego, który tym razem pożyczył środki transportu!), przygotowania pełną parą, ale jeszcze sporo przed nami.

Chcieliśmy dać Wam również znać, jak będą wyglądały te 4 dni od czwartku do niedzieli, które zapowiadamy jako otwarcie sezonu 2014. Rzecz jasna, “agenda” będzie podlegała zmianom, ale na ten moment prezentuje się następująco:

Czwartek, 8.05.2014

10:00
Wszyscy, którzy chcą pomóc przy organizacji i stawianiu strefy na nowym miejscu – zapraszamy od rana do Kazimierza. Będzie sporo do zrobienia, a każda para rąk się przyda: rozlokowanie kontenerów i domków, roznoszenie rzeczy z hangaru na docelowe miejsce, organizacja wszystkich drobnych elementów w nowym miejscu. Będzie co robić!
15:00
Grill, dla wszystkich, którzy będą wtedy na miejscu z nami :)
Również o tej godzinie chcielibyśmy zacząć skoki dla skoczków samodzielnych. Jest sporo elementów, które trzeba będzie dograć do tego czasu, mamy więc nadzieję, że wszystko wyjdzie tak, jak planujemy.
19:00
Wieczorna impreza dla “naszych”. Zapraszamy wszystkich skoczków i osoby blisko związane z naszą strefą. Wierzcie – jest co świętować!
Jednocześnie pierwsza grupa studentów AFF rozpoczyna szkolenie.

Piątek 9.05.2014

Dla tych co na miejscu – dalsza organizacja, jeśli będzie potrzeba.
Skoki od ~14:30-15:00

Sobota-Niedziela 10-11.05.2014

Skoki, skoki, skoki cały dzień! :)

 

Do zobaczenia!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez