100 skoków w 1 dzień i 100 wózków dla maluchów

21 czerwca będzie w tym roku niezwykłym dniem. Tomek Kozłowski, który rok temu realizował u nas Projekt 4F48, w tym roku postanowił podwoić stawkę i skoczyć 100 razy w jeden dzień. Ale to nie wszystko – cała akcja związana jest ze zbiórką środków na 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla najmłodszych potrzebujących!

Cały dzień jest szczegółowo zaplanowany, a doświadczenia z zeszłego roku są bardzo pomocne – opowiada Marta Molińska, koordynatorka akcji ze strony Sky Camp. – W tym roku wychodzimy również na przeciw społeczności lokalnej, która mamy nadzieję, że wesprze Tomka swoją obecnością na lotnisku. Planujemy koncert charytatywny, darmowe naleśniki od Norka, kanapeczki z pasztetem dla głodomorów, dmuchańce dla dzieciaków i pokaz straży pożarnej. Będzie się działo!

Również od strony formalnej i technicznej jesteśmy doskonale przygotowani. Mamy do dyspozycji 6 spadochronów i tyluż układaczy, dwóch pilotów, którzy będą się zmieniać, a także sporą grupę osób, która pomagać będzie organizacyjnie na miejscu. To niesamowite, że tak wielu ludzi chce się włączyć i dać od siebie tyle, ile jest w stanie.

Pamiętajcie – razem możemy wszystko. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej akcji. Wystarczy dać 10 zł zamiast kawy na Orlenie, a będziemy bliżej celu! Do zobaczenia na lotnisku!

  • Swoop Camp w sezonie 2019 Wyjątkowe kursy pilotażu czaszy: dla początkujacych i dla swoopujących. Zajęcia i trening prowadzi Sebastian Dratwa.
  • Skoki nad Helem w 2019 Spektakularne widoki, lądowania na plaży i niełatwe lotnisko… Sky Camp Baltic to najpiękniejsze miejsce do skakania w Europie!

Kalendarz imprez